Dziękujemy Pani Mario!

Z dniem 3 stycznia br. na emeryturę przeszła Pani Maria Kowalska – Sekretarz Nasielska. W dniu 7 stycznia br. Pani Maria Kowalska pożegnała się z władzami samorządowymi Gminy Nasielsk oraz pracownikami Urzędu Miejskiego w Nasielsku dziękując za współpracę od 2006 roku wszystkim dotychczasowym Burmistrzom, Radnym Rady Miejskiej w Nasielsku, Dyrektorom jednostek organizacyjnych Gminy Nasielsk, pracowników Urzędu Miejskiego w Nasielsku oraz Sołtysom.  Z rąk Burmistrza Nasielska Pana Bogdana Ruszkowskiego otrzymała kwiaty oraz symboliczny dyplom z podziękowaniem za pracę na rzecz samorządu Gminy Nasielsk. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Katarzyna Świderska, która w imieniu Radnych Rady Miejskiej w Nasielsku podziękowała za wszystkie lata współpracy oraz przekazała pamiątkowe kwiaty.

Pani Marii życzymy dużo zdrowia, radości z dnia codziennego, szczęścia w życiu osobistym. Pragniemy jednocześnie podziękować za współpracę dla dobra Gminy Nasielsk. Dziękujemy za dobrą radę, za wysłuchanie, za fachową pomoc i kompetencje, którymi podczas swojej pracy wszystkich nas obdarowywała. Jesteśmy dumni, iż mogliśmy z Panią pracować i czerpać wiedzę z Pani doświadczenia. Z całego serca dziękujemy.

Z poważaniem
Bogdan Ruszkowski
Burmistrz Nasielska
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Nasielsku

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.