Dzielnicowa ustaliła, gdzie ukrywają się poszukiwani

Funkcjonariuszka z Posterunku Policji w Modlinie w tym tygodniu ustaliła miejsce pobytu dwóch mężczyzn, uchylających się od odpowiedzialności karnej. Wzorowa praca i rzetelność mundurowej kolejny raz pozwoliły na zatrzymanie osób uchylających się od odpowiedzialności karnej.

Dzielnicowa z Posterunku Policji w Modlinie przeprowadziła sprawdzenia i ustalenia oraz pozyskała informacje na podstawie których mundurowi dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Modlińscy funkcjonariusze 2 sierpnia br. zatrzymali 27- latka z Modlina Starego. Policjantka ustaliła wcześniej, że mężczyzna jest zatrudniony na Osiedlu Młodych. Tam też udali się mundurowi. Na miejscu zastali zaskoczonego 27- latka. Został on zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy. Zgodnie z nakazem doprowadzenia do odbycia miał 5 miesięcy i 13 dni pozbawienia wolności. Trafił już do aresztu.

Wczoraj dzielnicowa z Modlina namierzyła kolejnego poszukiwanego. 30- latek z Kobyłki był poszukiwany nakazem doprowadzenia, trzema podstawami poszukiwawczymi oraz w celu wykonania czynności procesowych. Nakaz doprowadzenia wydany został przez Sąd Rejonowy w Wołominie, natomiast ustalenia miejsca pobytu wystawiły Prokuratury Rejonowe w Legionowie, Wołominie i Nowym Dworze Mazowieckim. W nowodworskiej komendzie wykonano też z udziałem mężczyzny czynności procesowe dla pruszkowskiej komendy Policji.

Dobre rozpoznanie rejonu służbowego oraz zamieszkujących tam osób przez nowodworskich dzielnicowych, kolejny raz pozwoliły na zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.