Dzielnicowy ustalił gdzie ukrywa się 42- latka

Kilka dni temu nowodworscy dzielnicowi zatrzymali uchylającą się od odpowiedzialności karnej kobietę. Mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego miała do odbycia karę 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trafiła do jednostki penitencjarnej.

Policjanci Wydziału Prewencji z nowodworskiej komendy pełnili służbę obchodową na terenie miasta. Dzielnicowy, którego rejon obejmuje m. in. centrum Nowego Dworu Mazowieckiego ustalił, gdzie przebywa poszukiwana 42- latka. Kobieta w ciągu ostatnich miesięcy, kilka razy zmieniała miejsce swojego zamieszkania.

Funkcjonariusz, który doskonale zna swój rejon służbowy i codziennie prowadzi rozmowy z jego mieszkańcami szybko ustalił, gdzie i z kim kobieta przebywa. W wytypowanym miejscu, zastał zaskoczoną widokiem policjanta poszukiwaną.

42- latka została zatrzymana i przewieziona do nowodworskiej komendy. Do odbycia miała karę 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trafiła już do jednostki penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.