Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dzielnicowy ustalił, że poszukiwany ukrywa się w przyczepie

Dzięki dobremu rozpoznaniu rejonu służbowego, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Nasielsku ustalił, gdzie ukrywa się poszukiwany 45- latek. Wczoraj rano mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Płońsku oraz legionowską prokuraturę. Najbliższych 6 miesięcy spędzi teraz w areszcie.

W niedzielny poranek funkcjonariusze nasielskiej prewencji udali się na sprawdzenie za poszukiwanym 45- latkiem. Według informacji posiadanych przez dzielnicowego, mężczyzna miał ukrywać się w przyczepie kempingowej na terenie Nasielska. Po dotarciu na miejsce okazało sie, że dobre rozpoznanie rejonu służbowego, jak również posiadana wiedza na temat przebywających tam osób i tym razem nie zawiodły asp. szt. Michała Glinki.

Mundurowi na miejscu zastali poszukiwanego mieszkańca Dębicy, który kompletnie nie spodziewał się w niedzielny poranek, wizyty nasielskich stróżów prawa. Mężczyzna w trakcie interwencji stał się agresywny i próbował uniknąć odpowiedzialności karnej, jednak funkcjonariusze skutecznie mu to uniemożliwili. 45- latek został zatrzymany i przwieziony do komisariatu. Po sprawdzeniu w policyjnym rejestrze okazało sie, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Płońsku, celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, a także przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie, do ustalenia miejsca pobytu.

Teraz najbliższych kilka miesięcy mężczyzna spędzi w jednostce penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.