Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Podopieczny DPS w Nasielsku został odnaleziony

W poniedziałek (25.03) do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 32-letniego mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Nasielsku. Informacja została przekazana do załóg patrolowych oraz wszystkich funkcjonariuszy w służbie. O pomoc poproszono również strażaków. Poszukiwania zakończono po godzinie 17.

Poszukiwania skoncentrowały się w rejonie Nasielska i okolic. Na miejsce wezwano lokalne jednostki OSP oraz OSP Ratownictwo Wodne z psem poszukiwawczym oraz dronem. Chwilę po godzinie 17 mężczyzna został odnaleziony na ulicy Warszawskiej w Nasielsku. Mężczyźnie nic się nie stało.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.