Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Gala Muzyki Świata w Kasynie Oficerskim

To był wieczór pełen wzruszeń! Wieczorem, 10 lutego w Kasynie Oficerskim odbyły się Walentynki w Kasynie Oficerskim: Gala Muzyki Świata – od operetki po arcydzieła muzyki estradowej oraz zwiedzanie Kasyna.

Koncert wywołał mnóstwo emocji. Na scenie wystąpiła m.in. niezwykła Grażyna Brodzińska wraz z artystami Wędrownego Teatru Muzycznego Maggie Tunkiewicz – Zakrzewskiej przy akompaniamencie Zespołu Kameralnego VARSOVIA NOVA pod dyrekcją Maestro Krzysztofa Jaszczaka. Publiczność nie bez powodu domagała się bisów!

Wagi wydarzeniu dodała obecność weteranów wojennych wraz z przedstawicielami fundacji „Nikt nie zostaje”, którą podczas wydarzenia można było wspomóc. Po koncercie, jakby emocji było mało, zaprosiliśmy gości na zwiedzanie budynku z przewodnikami.

Tekst i foto: NOK

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.