Gniewniewice Folwarczne: Potrącenie pieszego. LPR w akcji

W Gniewniewicach Folwarcznych gm. Leoncin w czwartek (7.03) po godzinie 21 doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na miejsce po pacjenta przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

32-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Jeep na DW575 po minięciu się z Volkswagenem Golfem, uderzył w 58-latka, który szedł środkiem drogi. Na miejsce przybyła Straż Pożarna i Policja. Zespół Ratownictwa Medycznego o pomoc w transporcie poprosił LPR. Po paru minutach na miejscu zdarzenia wylądował Ratownik 12 z warszawskiej bazy LPR.

Pieszy z poważnymi urazami czaszki i złamaną ręka oraz krwotokiem, został zabrany przez śmigłowiec do szpitala przy ul. Szaserów.

Kierujący poddany został badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo wyniku negatywnego, jak zawsze w takich przypadkach prokurator zlecił pobranie krwi do badania oraz zabezpieczył samochód 32-latka.

Śledztwo w sprawie, prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.