Nowy Dwór Maz: Odpowiedzą za włamanie i kradzież

26-letni Dawid O. i 38-letni Daniel B. usłyszeli zarzuty kradzieży i włamania. Zdarzenie miało miejsce w nowodworskim schronisku dla zwierząt. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów na terenie Warszawy i Koszalina. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon. Dawid O. decyzją prokuratora trafił pod dozór policji. Obu podejrzanym może teraz grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy policjanci prowadzili czynności w związku z kradzieżą i włamaniem w schronisku dla zwierząt. Osobami, które mogły mieć związek z tą sprawą, byli dwaj początkujący pracownicy placówki. W toku podjętych czynności, przy wsparciu głównie internautów, mężczyźni wpadli w ręce mundurowych.

Daniel B. został ujawniony w koszalińskim szpitalu, przez miejscowych policjantów. Dawid O. został zatrzymany przez funkcjonariuszy z warszawskiego Śródmieścia, na Al. Jerozolimskich. Następnie mężczyzna został przekazany do naszej komendy.

Nowodworscy kryminalni odzyskali skradziony telefon, który znajdował się w jednym z warszawskich lombardów. Funkcjonariusze nadal prowadzą czynności, aby odzyskać pozostałe skradzione mienie.

Aktualnie obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Wobec 26-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Teraz o losie mężczyzn zdecyduje sąd.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.