Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Groźny pożar garażu

W poniedziałek (13.04) o godzinie 20:48 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu przy ulicy Jana Pawła II w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Stary). Na miejsce wysłano 2 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki.

Strażacy po przybyciu na miejsce, zastali rozwinięty pożar pomieszczenia garażowego. Na miejsce dosłano dwa zastępy z OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Dzięki wczesnemu zauważeniu ognia i powiadomieniu strażaków, pożar udało się szybko zlokalizować i ugasić. W pobliżu miejsca akcji znajdują się zabudowania mieszkalne, które w późniejszej fazie mogłyby być zagrożone pożarem.

Udział w akcji:
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539-30 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki
538-31 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.