I jak tu wierzyć WND!!!

Na wstępie chciałbym zapewnić, że to co opisuję nie jest odwetem za „przegrane„ wybory ale prawdziwe pokazanie jak ugrupowanie WND reprezentowane przez radnych oraz burmistrza realizuje przedwyborcze obietnice. Obłuda i kłamstwo przelewa się wiadrami. To, że zostali wybrani za kiełbaski i piwo a nie w wyniku przedstawienia merytorycznego programu działania na rzecz miasta, nie zwalnia od konstruktywnej pracy na rzecz suwerena.

Dla potwierdzenia moich słów posłużę się przykładem. W ramach tzw. „krucjaty„ po osiedlu Modlin Twierdza przed zbliżającymi się wyborami w celu zebrania jak największej ilości głosów potencjalnych wyborców, pan burmistrz w towarzystwie kandydata na radnego (obecnie radnego)głosili, że poprzedni radni (Oleksiak, Siewruk, Bielec) kłamali i nic nie robili na rzecz osiedla i jedyna nadzieja w nich aby ten stan uległ poprawie jak tylko kandydat na burmistrza i radnego zostaną wybrani.

Chcąc zdobyć zaufanie wyborców między innymi obiecano;
doprowadzenie do należytego stanu infrastrukturę drogową przy ul. Prądzyńskiego, Malewicza, Chłodnia, Mickiewicza, Szpitalna, Obwodowa i szeregu innych. Zapewniali, że tylko w nich nadzieja aby ludziom żyło się lepiej, bezpieczniej i radość jaśniejsza od słońca biła z ich twarzy.

Tak było przed wyborami a jak jest obecnie. Co tu pisać, wystarczy spojrzeć na zaprezentowane aktualne zdjęcia i wyciągnąć odpowiednie wnioski i zdać pytanie; gdzie jest WIARYGODNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, DIALOG, tak hojnie głoszona przez ww. osoby.

Panie burmistrzu i panie radny (prawdopodobnie mieszkańcu Twierdzy Modlin), proszę odpowiedzieć ale prawdziwie kiedy zrealizujecie przedwyborcze obietnice, kiedy mieszkańcy osiedla będą mogli bezpiecznie poruszać się po chodnikach, szczególnie przy ul. Malewicza od strony poczty, Szpitalnej od strony targowiska, Poniatowskiego od strony parku, Mickiewicza, Obwodowej i Chłodnia.

Tak naprawdę to co zrobili będąc radnymi na rzecz osiedla ale i całego miasta tacy radni jak ; Laur, Siewruk, Wiśniewski, Oleksiak i Bielec, obecna ekipa systematycznie niszczy. Kontynuatorką działań reprezentowanych przez byłych radnych z osiedla Modlin Twierdza stara się być obecna radna pani Agnieszka Kowalska. Stara się jak może ale wyników praktycznie zero. Prawie każdy wniosek, uwaga kierowany do Rady Miejskiej a nawet samego burmistrza, spotyka się z gestem „Kozakiewicza” pokazywanym przez radnych WND oraz władze miasta.

Ale szanowni czytelnicy, jacy radni taka rada – jaka rada takie miasto.
Na szczęście nadchodzi pora na zmianę, oby na lepszą.

Oleksiak Włodzimierz – były radny

Ps. Jak konserwator miejski dba o zabytki w następnym felietonie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.