Jabłonna: Najnowocześniejsze i największe Centrum Wspinaczkowe

Mamy ogromną przyjemność pochwalić się, że w podwarszawskiej miejscowości Jabłonna, powstało najnowocześniejsze i jedno z największych centrum wspinaczkowych w Polsce.

7 LEVEL to najnowocześniejsze centrum wspinaczkowe w Polsce, jest to pierwszy z dwóch etapów. Budynek wyposażony w nowoczesne systemy do grzania/klimatyzowania, został zbudowany specjalnie pod wspinaczkę dlatego cała jego funkcja została dobrze przemyślana.

Ściana wspinaczkowa została podzielona na strefy, dlatego każdy znajdzie cos dla siebie – dzieci wieku już od 3 lat do dorosłych, od poczatkujących aż po doświadczonych wspinaczy. 12m wysokości, najdłuższa droga 21m, 1000 m2 panela wspinaczkowego.

Ponad 150 dróg o różnej trudności 4-8b, spod ręki znanego routesettera i jego ekipy: Jana Zbranka, a ułożone zostały one na różnych formacjach: kanty, zacięcia, połóg, przewieszenia oraz największej połaci dachowej w naszym kraju. Certyfikowana ściana do speed junior. Chwyty światowych marek, niektóre niespotykane na innych ścianach, świetnie znane mistrzostw świata IFSC.

Wspinanie:
* bez partnera z autoasekuracją, automaty Perfect Descent
* z górną asekuracja na tzw. wędkę
* z dolna asekuracja

Strefa rozgrzewkowa klatka crossfit, drabinki, kółka gimnastyczne, trx, poręcze do dipów, taśmy, kettle, ciężarki, chwytotablice,
Kawiarnia oraz strefa do relaksu z punktem widokowym na antresoli.

Oferta:
* wejścia indywidualne
* sekcje dziecięce/dla dorosłych
* zajęcia dodatkowe w ramach zajęć W-F współpraca z placówkami szkolnymi
* organizacja urodzin/eventów/imprez okolicznościowych
* zajęcia dla dzieci w formie zajęć „lato w mieście”, „zima w mieście’

Zapraszamy – Przyjdź, spróbuj, zakochaj się i zacznij rozwiązywać łamigłówki na wysokości.

Mamy najlepszą, zunifikowaną kadrę wybitnych, polskich instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie, ogromną wiedzę i praktykę. Wśród instruktorów znajdziecie również instruktorów – terapeutów, którzy prowadzić u nas będą zajęcia dla osób o specjalnych potrzebach. Oferujemy najwyższy poziom szkoleń w Polsce!

Zapraszamy – Jabłonna ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30 w godzinach 8:00 – 23:00

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.