Jakub Wrzosek pojedzie na Mistrzostwa Świata. Potrzebna jest jednak pomoc

Utalentowany zawodnik Akademii Mistrzów OYAMA Karate Jakub Wrzosek będzie miał okazję reprezentować klub na Mistrzostwach Świata Karate w Montrealu 18 maja br. To niezwykła szansa dla Jakuba, aby pokazać swój talent i umiejętności na międzynarodowej arenie.

Jednakże, aby Jakub mógł wziąć udział w tym prestiżowym turnieju, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Dotychczas udało nam się zebrać 5300 zł dzięki wsparciu Urzędu Miasta Nowy Dwór Maz. oraz hojnym wpłatom naszych darczyńców. Dlatego zwracamy się teraz z gorącą prośbą do lokalnych firm, osób prywatnych o pomoc w sfinansowaniu pozostałej kwoty – 2700 złotych (potrzebych na pokrycie kosztów podróży, opłaty startowej).

Jakub jest już Mistrzem Europy, zdobył 2. miejsce na Pucharze Polski oraz wielokrotnie stawał na podium zawodów regionalnych. Ma realne szanse na zdobycie tytułu Mistrza Świata, dlatego każda złotówka przekazana na jego wyjazd będzie niezwykle cenna.

Wpłaty możecie dokonywać na konto klubowe:
Klub Sportowy Akademia Mistrzów, ul. Dębowa 4, 05-100, Nowy Dwór Maz.
Nr konta: 11 1090 1841 0000 0001 4890 0691.
Tytuł przelewu: darowizna dla Jakuba Wrzoska na Mistrzostwa Świata 2024.

Akademia dziękuje za wszelkie wsparcie i ufa, że wspólnie możemy pomóc zawodnikowi spełnić jego marzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.