Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Janówek: Szczęśliwy finał poszukiwań 64-latki

W piątek (11.09) o godzinie 6 rano czworo znajomych z Warszawy przyjechało na grzyby do Kampinoskiego Parku Narodowego w rejonie miejscowości Janówek gm. Czosnów. Po godzinie 13 wszyscy poza jedną z kobiet, powrócili w miejsce pozostawienia samochodu. Znajomi nie mogli skontaktować się z 64-letnią kobietą i powiadomili służby. Na szczęście po godzinie 17, kobieta została odnaleziona w miejscu zamieszkania.

Na miejsce skierowano okoliczne załogi policji oraz o pomoc poproszono strażaków. W poszukiwaniach udział brały siły Policji z Czosnowa i Nowego Dworu Mazowieckiego oraz zastępy Straży Pożarnej z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne, OSP Wilków Polski, OSP Krogulec.

Strażacy wspólnie z policjantami przeszukali las w poszukiwaniu zaginionej. Po godzinie 17 policjanci potwierdzili, że kobieta szczęśliwie wróciła do domu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.