Policjanci pomogli mężczyźnie

Wczoraj policjanci z nowodworskiego Wydziału Prewencji odnaleźli mężczyznę, który potrzebował natychmiastowej pomocy. Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej interwencji 55- latek na czas trafił pod opiekę medyczną.

W środę 24 stycznia 2024 r. przed południem, dyżurny nowodworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące pilnej interwencji. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, informując, że znajduje się na terenie kompleksu leśnego w Puszczy Kampinoskiej, nie potrafił jednak wskazać dokładnej lokalizacji. Przekazał również, że poczuł się słabo i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Niestety kontakt telefoniczny ze zgłaszającym w pewnym momencie urwał się, a kolejne próby nawiązania połączenia zakończyły sie niepowodzeniem.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim natychmiast zadysponował we wskazany przez zgłaszającego rejon policjantów. Powiadomił również Straż Pożarną i Pogotowie. Ustalił ponadto do kogo należy numer abonencki z którego wykonano połączenie.

Nowodworscy patrolowcy natychmiast dotarli do miejscowości Janówek w gminie Czosnów i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Na szczęście w niedługim czasie odnaleźli 55- latka.

Dzięki szybkim i skutecznie podjętym przez nowodworskich policjantów działaniom, mieszkaniec gminy Czosnów na czas otrzymał pomoc i został przewieziony do szpitala.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.