Winda na stacji w Modlinie już działa. Szybka interwencja radnego pomogła setkom pasażerów lotniska

W niedzielę na naszym profilu facebookowym poinformowaliśmy o skargach mieszkańców na temat działania windy na stacji Modlin. Okazało się, że zepsuła się winda na peronie II z którego odjeżdza pociąg lotniskowy. W pomoc w dotarciu do odpowiedniej osoby, zajmującej się serwisem windy, zaangażował się radny Rady Miejskiej Michał Świokło.

W poniedziałek po powiadomieniu serwisu, winda została uruchomiona. Ale we wtorek (24.01) ponownie nie działała i jak informował radny Świokło – Okazuje się, że konieczna jest wymiana części. Serwis dziś ma dostać część i naprawić windę, mam nadzieję że już na dobre.

Winda na stacji Modlin jest bardzo ważna szczególnie pod kątem lotniska Warszawa – Modlin. To na peron II wjeżdża pociąg lotniskowy relacji Warszawa Lotnisko Chopina – Modlin. Z pociągu pasażerowie przesiadają się na autobus dowożący do terminala portu lotniczego. Aby dostać się do autobusu, trzeba przejść kładką nad torami. Wielu pasażerów z bagażami, korzysta z wind, aby ułatwić sobie dotarcie do autobusu. Obecnie z powodu awarii było to utrudnione i pasażerowie musieli dźwigać ciężkie walizki po schodach.

W czwartek (25.01) otrzymaliśmy informację, że winda została naprawiona poprzez wymianę wadliwej części i można z niej korzystać.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.