Janówek: Zderzenie audi z autobusem

W niedzielę (2.12) około godziny 8 rano w Janówku Pierwszym gm. Wieliszew w powiecie legionowskim na DW631 (ul. Nowodworska), doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowe marki Audi z autobusem Lokalnej Komunikacji Autobusowej marki Volvo. W wyniku zderzenia kierujący osobówką został odwieziony do szpitala.

W jadący prawidłowo autobus firmy PKS Polonus, wykonujący kurs relacji Nowy Dwór Mazowiecki – Legionowo PKP na linii L11, uderzył czołowo samochód osobowy marki Audi. Siła uderzenia była tak duża, że samochód wypadł z drogi i wylądował na pobliskiej łące. Po chwili na miejsce przyjechały 2 zastępy z JRG w Nowym Dworze Mazowieckim a po chwili druhowie z OSP Janówek – Góra a następnie zastępy z JRG Legionowo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory z obu pojazdów. Autobusem podróżowało 5 osób. Nikomu nic się nie stało. Ranny kierowca samochodu osobowego został odwieziony do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

foto: KP PSP Legionowo

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.