Modlin Twierdza: Agresywny pies pogryzł dziewczynę i jej psa

We wtorek (27.11) w Modlinie Twierdzy o poranku na spacer ze swoim psem, wyszła pani Agnieszka. W trakcie spaceru na ulicy Malewicza, została zaatakowana przez jednego z psów prowadzonego przez mężczyznę. Pies rzucił się na jej zwierzę, ale pogryzł również i naszą czytelniczkę.

Kobieta po zdarzeniu trafiła do szpitala, gdzie lekarze założyli szwy na rany, które miała na przedramieniu. Sprawa została zgłoszona również na policję, która przekazała informację Straży Miejskiej.

Prowadzimy dochodzenie w tej sprawie. Właściciel psów był już raz karany przez nas mandatem i obecnie skierowana zostanie sprawa do sądu, aby ocenił występek właściciela czworonogów. Psy również poddane zostały obserwacji weterynaryjnej. Będziemy konsultować również z policją i prokuratorem czy zachowanie właściciela psów zakwalifikować jako wykroczenie czy przestępstwo – poinformował naszą redakcję Komendant Straży Miejskiej Piotr Rogiński.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.