Kazuń Nowy: Śmiertelny wypadek motocyklisty. Zablokowana DK7 w kierunku Warszawy

W sobotnie popołudnie (30.05) około godziny 17 w Kazuniu Nowym gm. Czosnów na 330 kilometrze DK7 doszło do wypadku z udziałem dwóch motocyklów marki Suzuki. Śmierć na miejscu poniósł jeden z kierujących jednośladem. Ruch na DK7 w kierunku Warszawy jest zablokowany. 

Po pasie w kierunku Warszawy jechały dwa motocykle marki Suzuki. Wstępnie ustalono, że w  pewnym momencie kierujący pierwszym z pojazdów stracił panowanie nad motorem i wypadł na jezdnię uderzając swoim ciałem w bariery energochłonne oddzielające pasy ruchu. W wyniku zdarzenia 36-letni mieszkaniec Warszawy poniósł śmierć na miejscu.

Drugi kierujący motocyklem, najechał na leżący na jezdni motor i przewrócił się w skutek czego odniósł obrażenia i obecnie przebywa pod opieką zespołu Ratownictwa Medycznego.

Policjanci ustalają przebieg zdarzenia oraz zabezpieczają ślady na jezdni oraz wykonują czynności procesowe. O zdarzeniu poinformowany został dyżurny prokurator. Ruch na DK7 w kierunku Warszawy jest zablokowany. Objazd wyznaczono drogą DK62  i DK85 przez starą siódemkę do Czosnowa.

Na miejscu pracują policjanci, strażacy, medycy oraz zarządca drogi.

Foto: Warszawa w Pigułce