Kędzierzawice: Dachowanie Hondy. Dwie osoby ranne

W niedzielę (18.09) kilka minut przed godziną 12 w Kędzierzawicach w gminie Nasielsk doszło do wypadku samochodowego. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11:58 – mówi naszej redakcji st. kpt. Mariusz Kwaśniewski z KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim. – Na miejsce wysłano zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz OSP Nasielsk i OSP Jackowo Dworskie. Ze zgłoszenia wynikało, że poszkodowana jest jedna osoba.

Pierwsi na miejsce przybyli strażacy z OSP Nasielsk, którzy dokonali rozpoznania i udzielenia pierwszej pomocy kierującemu oraz jednej z pasażerek. Samochód osobowy marki Honda Civic wypadł z drogi i dachował. W chwili przybycia pierwszego podmiotu gaśniczego, pojazd stał na łące około 10 metrów od drogi. Samochodem podróżowały 4 osoby.

Ratownicy z przybyłych na miejsce zespołów Ratownictwa Medycznego, zajęli się poszkodowanym kierowcą i jego pasażerką. Decyzją koordynatora medycznego, na miejsce wezwano Śmigłowcową Służbę Ratownictwa Medycznego.

Kierujący hondą odwieziony został do szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim a pasażerka została śmigłowcem przetransportowana do szpitala w Warszawie. Dwóm pozostałym pasażerkom nic się nie stało.

Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z nasielskiego komisariatu.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M20 – OSP Nasielsk
537M26 – OSP Jackowo
W02-83 – Zespół Ratownictwa Medycznego Serock
W02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki
Ratownik 12 – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Warszawa
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Foto: OSP Nasielsk

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.