Kolejne etapy wdrożenia organizacji ruchu na odcinku Załuski – Modlin

Na odcinku budowy drogi S7 w obrębie węzła Załuski na jezdni w kierunku Warszawy wykonywane są prace związane z budową poszerzeń pod tymczasową drogę dla kolejnych etapów robót wraz z usuwaniem i wykonywaniem nowego oznakowania poziomego. Roboty prowadzone na odcinku długości do 500m przy czasowym zachowaniu ograniczenia ruchu do jednego pasa w kierunku Warszawy i ograniczeniu prędkości do 50km/h.

Wykonany został kolejny etap wdrożenia organizacji ruchu, polegający na przesunięciu ruchu na tymczasowe poszerzenie drogi w kierunku Warszawy. Prace związane z montażem barier separujących prowadzone są na jezdni w kierunku Warszawy przy czasowym ograniczeniu ruchu do jednego wolnego pasa ruchu i prędkości do 50km/h.

W dniach 23-28.03.2023 r. prowadzone będą prace związane z usuwaniem istniejących barier drogowych w pasie rozdziału i budowie trzech przewiązek na odcinku łącznej długości do 500m, ruch odbywać się będzie dwoma pasami ruchu w obu kierunkach jazdy, z przesunięciem toru jazdy do prawej krawędzi jezdni w kierunku Warszawy.

W dniach 28-29.03.2023 r. wykonywane będą prace związane z usuwaniem i wykonywaniem nowego oznakowania poziomego na jezdni w kierunku Gdańska. Roboty prowadzone na odcinku długości do 500m przy czasowym zachowaniu ograniczenia ruchu do jednego pasa w kierunku Gdańska i ograniczeniu prędkości do 50km/h.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.