Kolejne zmiany w organizacji ruchu na przebudowywanej „siódemce”

W poniedziałek (31.07) w miejscowości Zakroczym nastąpi zmiana organizacji ruchu związana z prowadzeniem prac przygotowawczych do wyburzenia wiaduktu w ciągu ul. Doranta (droga powiatowa nr 3001W). W związku z tymi nastąpi przełożenie ruchu z DK7 na jezdnie tymczasowe, równoległe do trasy głównej na odcinku ok. 3 km (321+700 – 324+600). Mogą występować chwilowe, miejscowe ograniczenia do jednego pasa ruchu. Ograniczenie prędkości do 50km/h.

W dniu 3.08.2023 r. (czwartek) zamknięta zostanie jezdnia w stronę Gdańska na odcinku ok. 3 km (321+700 – 324+600). Kierowcy będą poruszali się jezdnią główną w kierunku Warszawy (2 pasy w kierunku Gdańska i 1 pas w kierunku Warszawy) oraz drogą tymczasową biegnącą wzdłuż DK7 (1 pas w kierunku Warszawy). Do dyspozycji będą po 2 pasy ruchu w każdym kierunku szerokości 3m na jezdni głównej i 3,5m na drodze tymczasowej. Samochody ciężarowe jadące w stronę Warszawy będą mogły się poruszać wyłącznie 3,5m drogą tymczasową. Obok przewidzianego do rozbiórki wiaduktu w ciągu drogi powiatowej powstanie skrzyżowanie w poziomie terenu z ruchem sterowanym sygnalizacją świetlną. Pojazdy będą mogły poruszać się wyłącznie na wprost (drogą powiatową i drogą krajową) z zakazem wjazdu na drogi poprzeczne. Piesi poruszający się wzdłuż drogi powiatowej będą przekraczać skrzyżowanie z DK7 wyznaczonym przejściem dla pieszych. Na wysokości skrzyżowania nastąpi ograniczenie prędkości do 50km/h.

W dniu 01.08.2023 r. (wtorek) w miejscowości Kazuń Nowy nastąpi zmiana organizacji ruchu związana z przebudową sieci gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej. W rejonie ul. Gwiaździstej oraz ul. Spacerowej na odcinkach o długości ok. 10m zamknięta zostanie połowa jezdni. W obu miejscach ruch będzie odbywać się wahadłowo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.