Kolejne zmiany w organizacji ruchu na S7

W piątek 6 października zamknięta została jezdnia główna w kierunku Warszawy i droga serwisowa po stronie zachodniej (od km 321+900 do 322+700) w miejscowości Zakroczym, po których odbywał się ruch zarówno w kierunku Warszawy jak i Gdańska.

Kierowcy w obu kierunkach będą poruszali się wyłącznie nowym odcinkiem docelowej jezdni S7 wybudowanej dla kierunku Gdańska. Do dyspozycji będą po 2 pasy ruchu w obu kierunkach szerokości po 3m. Ograniczenie prędkości do 50km/h. Zmiana organizacji ruchu odbywać się będzie również między miejscowościami Kazuń Polski i Kazuń Bielany. Zamknięty został ok. 1,3 km odcinek jezdni w stronę Warszawy (od km 329+450 do km 330+700) pomiędzy miejscowością Kazuń Bielany a skrzyżowaniem na Błonie w miejscowości Kazuń Nowy.

Kierowcy będą poruszali się w kierunku Warszawy nowym odcinkiem docelowej jezdni S7. Ruch w kierunku Gdańska pozostanie bez zmian. Do dyspozycji będą po 2 pasy ruchu w obu kierunkach szerokości po 3m. Ograniczenie prędkości do 50km/h.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.