Kolejni zatrzymani z narkotykami

W ostatni weekend nowodworscy policjanci zatrzymali mężczyzn posiadających środki odurzające. Każdemu z nich grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czosnowie podjęli legitymowanie młodego mężczyzny, idącego poboczem drogi w Palmirach. 28-latek z Czerwińska nad Wisłą, na widok policjantów zaczął się niespokojnie zachowywać. Podczas sprawdzenia mundurowi ujawnili przy nim środki odurzające. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał, że to haszysz. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Tego samego dnia policjanci zespołu do spraw nieletnich i patologii na terenie Modlina Twierdzy zatrzymali do kontroli drogowej toyotę. Jak się okazało kierujący pojazdem 23-latek z gminy Zakroczym posiadał przy sobie marihuanę, a żeby tego było mało badanie wykazało, że prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy.

W niedzielę 14 lutego br. na ul. Długiej w Nowym Dworze Mazowieckim mundurowi z zespołu do spraw nieletnich i patologii podjęli legitymowanie wobec obywatela Ukrainy. Podczas sprawdzenia ujawnili przy nim marihuanę. 26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Teraz, zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, każdemu z mężczyzn, za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.