Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolejny pijany kierowca na drogach powiatu

We wtorek (26.03) informowaliśmy o zdarzeniu w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie sprawca zderzenia z samochodem dostawczym wydmuchał prawie 2,4 promila alkoholu. Po godzinie 15 doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem kierującego z promilami. Tym razem kierujący wydmuchał 3 promile.

Do kolejnego zdarzenia doszło o godzinie 15:45 w Stanisławowie gm. Leoncin. Kierujący Peugeotem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 41-letni mieszkaniec gminy Leoncin wydmuchał 3 promile. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy. Po wytrzeźwieniu policjanci z czosnowskiego komisariatu przedstawili mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Kierujący przyznał się do prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że 41-latek nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Pijany spowodował kolizję

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.