Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pijany spowodował kolizję

We wtorek (26.03) chwilę przed godzinie 6 na DK85 przed rondem przy galerii handlowej w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do zderzenia samochodu osobowego i dostawczego. Okazało się, że sprawca kolizji jest pijany.

Chwilę po godzinie 6 na DK85 przed rondem z DW631 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Peugeot z dostawczym Mercedesem. Kierowca Peugeota 46-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego, wjechał w tył dostawczego Mercedesa za kierownicą którego siedział 53-letni mieszkaniec powiatu płońskiego. Kierujący osobówką odniósł obrażenia i został zabrany do szpitala. Przed odjazdem zespołu Ratownictwa Medycznego, policjanci z nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego, dokonali badania alkomatem z wynikiem 2,4 promila.

Kierujący samochodem dostawczym nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci sporządzili dokumentacje procesową i sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.