Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolejni pijani kierowcy

Tylko w ostatnich dniach, w ręce nowodworskich stróżów prawa wpadły 4 osoby, które w ogóle nie powinny wsiadać za kierownicę. Policjanci apelują: Zachowaj trzeźwość za kierownicą oraz stosuj się do obowiązujących przepisów prawa!

21 marca br. o godz. 23:00, policjanci wydziału ruchu drogowego nowodworskiej komendy interweniowali na ul. Thommee, wobec mężczyzny kierującego bmw. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą auta siedział 51-letni mieszkaniec Warszawy. Funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,7 promila.

Tego samego dnia o godz. 20:30 w Nasielsku na ul. Warszawskiej, patrol prewencji zatrzymał do kontroli kierowcę renault. 34- latek z Nowego Miasta znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Do tego policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu płońskiego posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim.

W piątek przed godz. 10:00 w Mazewie Dworskim, funkcjonariusze nasielskiego komisariatu interweniowali wobec kierowcy opla. Jak się okazało 65- latek z gm. Nacpolsk kierował autem, pomimo wydanej decyzjo o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

W nocy z piątku na sobotę o godz. 1:25, w ręce nasielskich mundurowych wpadł kolejny amator jazdy na tzw. „podwójnym gazie”. Policjanci zatrzymali go w Cieksynie na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem mieszkaniec Płońska był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 25- latka 1,68 promila alkoholu.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.