Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pierwszy taki Dzień Wagarowicza!

W tzw. Dniu Wagarowicza Nowodworski Ośrodek Kultury przygotował wydarzenie skierowane do nowodworskich dzieci i młodzieży. „Kulturalny Dzień Wagarowicza z NOKiem” przyciągnął liczne grono uczniów oraz opiekunów

Frekwencja mile nas zaskoczyła. I to na tyle, aby pomyśleć o kolejnym, tym razem popołudniowym spotkaniu ze wspaniałymi twórcami – Natalią Sisik („News na dziś”) oraz Marcinem Kruszewskim – tiktokerem 2023 r., autorem popularnej książki i kanału „Prawo Marcina”.

Młodzież, podczas dwóch spotkań – o godz. 10.00 i 12.00, miała okazję poznać swoje prawa, nie tylko w szkole. Padło wiele ważnych pytań, na które prawnik – Marcin Kruszewski z dużą chęcią udzielał odpowiedzi. Po spotkaniach był czas na wspólne filmiki, zdjęcia i autografy.

W tym samym czasie – Miłosz Wiktorski – wraz z grupą młodzieży przygotowywali mural z okazji 30 – lecia NOK.

Dzięki sponsorom – firmie „Lukullus” i „Goławice: wędliny tradycyjne” na dziedzińcu nie zabrakło smacznych kiełbasek z grilla. Naszych gości częstowaliśmy też przepysznymi bitsami, pączkami i ciastkami od La Lorraine Polska. Nasze działania wsparła też firma Model Group Polska.

Za wszystko dziękujemy!
Uśmiechnięte twarze naszych gości mówią same za siebie!
Tekst i foto: NOK

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.