Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Bagaż pozostawiony przed terminalem lotniska

We wtorek (26.03) o godzinie 15:35 z powodu pozostawionego bez opieki bagażu na parkingu przed terminalem Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin, przeprowadzono ewakuację części ogólnodostępnej terminala oraz dróg dojazdowych na lotnisko.

Walizka pozostawiona na parkingu została sprawdzona przez pirotechników Straży Granicznej przy pomocy specjlistycznych urządzeń. Po stwierdzeniu braku zagrożenia dokonano manualnego otwarcia bagażu. W środku znajdowały się rzeczy osobiste. Ustalono właściciela obywatela Polski na którego nałożono mandant karny. Z powodu alarmu, ewakuowanych zostało 200 osób. Działania minersko pirotechniczne nie spowodowały utrudnień w kursowaniu samolotów.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.