Kolizja na DK7 w Czosnowie

W środę (28.09) chwile po godzinie 12 na światłach w Czosnowie na dk7 doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Poszkodowana w zdarzeniu kobieta, została zaopatrzona przez Zespół Ratownictwa Medycznego i nie było potrzeby przewożenia jej do szpitala.

Na miejscu zdarzenia interweniowały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Czosnowa oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policjanci z nowodworskiej drogówki. – 23-letni kierujący samochodem marki BMW mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i najechał na tył Volkswagena za kierownicą którego siedział 50-latek z Warszawy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Kobieta, która podróżowała Volkswagenem przebadana została przez medyków i pozostała na miejscu zdarzenia – przekazała naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.