Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolizja na DK7

W piątek (10.03) po godzinie 7 na DK7 przy Inter Carsie w Czosowie, na pasie w kierunku Gdańska, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i Policja.

Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 22-letni obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości do warunków jazdy i wjechał w tył poprzedzającego go pojazdu marki Opel za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec Ciechanowa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym – mówi naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Kierujący byli trzeźwi. Na czas działań służb ruch na DK7 odbywał się jednym pasem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.