Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolizyjna środa na drogach powiatu nowodworskiego

W środowe popołudnie (25.05) na terenie powiatu nowodworskiego, doszło do czterech poważnych kolizji spowodowanych nie dostosowaniem prędkości do warunków panujących na jezdni oraz opadami deszczu. We wszystkich przypadkach interweniowały służby ratunkowe a na sprawców kolizji, policjanci z nowodworskiej drogówki nałożyli mandaty karne.

Jak informuje mł. asp. Aneta Fabisiak- Wydurska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim – do pierwszego zdarzenia doszło o godzinie 15:48 na krajowej siódemce na wysokości Trębek Nowych w gminie Zakroczym. 49-letni obywatel Ukrainy kierując autobusem marki Setra, jadąc prawym pasem w kierunku Warszawy, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze spowodowanych opadami deszczu i uderzył w tył Fiata Ducato, za kierownicą którego siedział 37 letni mieszkaniec Warszawy, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszą. W czasie zdarzenia, sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych nie działała.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia a na sprawcę nałożyli mandat karny. W trakcie obsługiwania zdarzenia, do służb ratunkowych wpłynęło kolejne zgłoszenie o zdarzeniu na DK85 w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie na ulicy Thommee doszło do zderzenia samochodu BMW i Volkswagena. – 32 letni kierujący samochodem BMW mieszkaniec gminy Zakroczym, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne a po odbiciu się uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Volkswagen, za kierownicą którego siedział 56 letni mieszkaniec gminy Wieliszew – informuje mł. asp. Aneta Fabisiak- Wydurska

O godzinie 18:43 na ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, 24-letni obcokrajowiec jadąc Toyotą, również nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z Oplem. W tym przypadku policjanci również zakończyli obsługę zdarzenia, nakładając mandat karny na sprawcę.

Do ostatniego zdarzenia tego wieczoru doszło o godzinie 19:24 na moście na rzece Narew w Nowym Dworze Mazowieckim. Kierujący Volkswagenem Golfem 45-letni mieszkaniec gminy Jabłonna, najechał na tył Citroena za kierownicą którego siedział 49-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. W wyniku zdarzenia Citroen uderzył w poprzedzającego go Nissana za kierownicą, którego siedziała 62-letnia mieszkanka gminy Jabłonna. Policjanci po sprawdzeniu trzeźwości również nałożyli mandat na sprawcę zdarzenia.

Już w czwartek o godzinie 2:20 na S7 w Dębinie gm. Czosnów, 24-letni kierujący Jaguarem w skutek nie dostosowania prędkości do warunków na drodze zjechał z pasa ruchu i uderzył w bariery energochłonne. Po sprawdzeniu trzeźwości, kierowca otrzymał mandat karny za spowodowanie kolizji drogowej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.