Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Koncert Trzech Tenorów w Kasynie Oficerskim

Adam Struzik -Marszałek Województwa Mazowieckiego, Alicja Węgorzewska -Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej, Magdalena Biernacka – Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji I Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Jacek Kowalski – Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego zapraszają na Koncert Trzech Tenorów z okazji 25-Lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wystąpią: Dorota Ritz, Dionizy W. Płaczkowski, Hubert Stolarski, Paweł Wisnar i Orkiestra Pod Dyrekcja Artura Jaronia
11.03.2024 r., godz. 19:00
Kasyno Oficerskie w Twierdzy Modlin
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Ledóchowskiego 160
Nowy Dwór Mazowiecki

Bezpłatne wejściówki będą do odbioru 6 marca, godz. 17:00 w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury (ul. I. Paderewskiego 1a) i w recepcji Kasyna Oficerskiego ( ul. Ledóchowskiego 160).
Jedna osoba może odebrać 2 wejściówki. Ilość miejsc ograniczona.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.