Kronika Kryminalna 10 – 16 września

Prezentujemy najnowszą Kronikę Kryminalną przygotowaną przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Autorem opracowania jest Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Polna – kradzież pił spalinowych

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 10/11 września, dokonał/li kradzieży dwóch pił spalinowych z niezamkniętej samochodowej skrzynki narzędziowej. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 4000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

POMIECHÓWEK
Śniadówko– nietrzeźwy kierujący

10 września przed 9.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 31-letniego kierującego VW Transporter. Mężczyzna po przebadaniu miała ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pomiechowo– nietrzeźwy kierujący
13 września po 17.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 29-letniego kierującego osobowym Fordem. Mężczyzna po przebadaniu miała blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Nowodworscy policjanci od kilku lat uczestniczą w działaniach, których założeniem jest szkolenie funkcjonariuszy w przypadku zaistnienia jakiejkolwiek sytuacji kryzysowej. W ćwiczeniach uczestniczą również żołnierze, straż pożarna, straż graniczna, SUFO, SOK, ratownicy medyczni oraz przedstawiciele lokalnych sztabów zarządzania kryzysowego. 7 września br. na terenie stacji kolejowej Nasielsk odbyły się kolejne ćwiczenia pn. „KOLEJ 2018”, organizowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim. Celem warsztatów było współdziałanie służb powiatowych ze służbami PKP PLK i Kolei Mazowieckich podczas katastrofy kolejowej.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/81338,Razem-mozemy-wiecej.html

KTO ROZPOZNAJE SWOJĄ WŁASNOŚĆ?
Nowodworska policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu właścicieli prezentowanego na zdjęciach roweru. Jednoślad został zabezpieczony w toku czynności dochodzeniowo-śledczych i jest duże prawdopodobieństwo, że pochodzi z kradzieży. Jeżeli ktoś rozpoznaje swoją własność, proszony jest o kontakt pod nr tel.: 22 775 22 01-04; 22 604 42 48; 997;
więcej – https://wirtualnynowydwor.pl/nowy-dwor-maz-kto-rozpoznaje-swoj-rower/

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.