Kronika Kryminalna 12-18 listopada

Przedstawiamy aktualną Kronikę Kryminalną za okres od 12 do 18 listopada. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NASIELSK
ul. Kościuszki– nietrzeźwy kierujący

14 listopada po północy, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 34-letniego kierowcę Audi A3. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto 34-latek miał zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

LEONCIN
Nowiny– kradzież paliwa
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 16/17 listopada dokonał/li kradzieży 130l oleju napędowego ze zbiorników samochodów ciężarowych. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 1200 zł Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

ZAKROCZYM
Janowo – nietrzeźwy kierujący

14 listopada przed 18.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 49-letniego kierowcę Opel Vectra. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ
W Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II odbyło się dziś uroczyste uhonorowanie wszystkich pracowników cywilnych stołecznej Policji. Z tej okazji Komendant Główny Policji oraz Komendant Stołeczny Policji nagrodzili pracowników garnizonu. Wręczono również brązowe medale „ Za Zasługi dla Policji” i „Za Długoletnią Służbę”.
więcej – http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/48063,Swieto-Sluzby-Cywilnej.html

KWP: 200.000 ZŁOTYCH ZA INFORMACJĘ W SPRAWIE ZABÓJSTWA
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Elblągu, wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło na terenie powiatu działdowskiego. Łupem sprawców padła biżuteria warta ponad 60.000 złotych.
więcej – https://wirtualnynowydwor.pl/200-000-za-informacje-w-sprawie-zabojstwa/

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.