Kronika Kryminalna 13-19 listopada

Publikujemy najnowszą kronikę kryminalną za okres od 13 do 19 listopada. Materiał przygotowany przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NASIELSK
ul. Cmentarna– wypadek drogowy

18 listopada przed 12.00 na ul. Cmentarnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Według wstępnych ustaleń policjantów 25-letni kierujący Mercedesem Sprinter nie zachował należytej ostrożności podczas manewru cofania i najechał na 67-letnia kobietę. 67-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy. Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

CZOSNÓW
Łomna– kradzież portfela

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w 15 listopada dokonał/li kradzieży portfela z pieniędzmi z niezamkniętego samochodu. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 3000 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w czosnowskim komisariacie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ZAKROCZYM
ul. Kpt. Doranta– nietrzeźwy kierujący

19 listopada po 1.00 policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli kierowcę Opla Astry. Po przebadaniu 22-letni mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.