Kronika Kryminalna 16-18 października

Przedstawiamy najnowsze wydanie Kroniki Kryminalnej przygotowanej przez Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kronika obejmuje okres od 16 do 18 października.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
◦ 16.10.2020 r. policjanci wydziału prewencji, na ul. Thommee zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi 24- latka z powiatu białostockiego. Pojazd miał cofnięty drogomierz. Przestępstwo to, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

CZOSNÓW
◦ 18.10.2020 r. policjanci ruchu drogowego, w Teofilach zatrzymali do kontroli drogowej 57- letniego rowerzystę z miejscowości Gać. W wydychanym powietrzu miał ponad 1 promil alkoholu. Został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł.

POMIECHÓWEK
◦ 17.10.2020 r. policjanci wydziału ruchu drogowego, w Pomiechówku na ul. Serockiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem 25- latka z gminy Nasielsk. Mężczyzna miał w organizmie 1,9 promila alkoholu oraz posiadał zakaz kierowania pojazdami. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
◦ 16.10.2020 r. nowodworska prokuratura zastosowała dozór policji oraz środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania i kontaktowania się oraz nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego z pokrzywdzonymi lokalu mieszkalnego oraz zakazu nadużywania alkoholu, wobec 56- latka z Czarnej, podejrzanego o znęcanie się nad osobami najbliższymi. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
◦ 16.10.2020 r. na drodze nr 7 w miejscowości Zakroczym doszło do wypadku drogowego. Kierujący renault 42- latek z Ciechanowa najechał na tył poprzedzającego go pojazdu opel. Kierujący oplem 23- latek z powiatu starogardzkiego został przewieziony do szpitala.
◦ 17.10.2020 r. policjanci wydziału ruchu drogowego, w Zakroczymiu na ul. Utrata zatrzymali 36- latka z Zakroczymia. Mężczyzna kierował skodą mając w organizmie 2,32 promila alkoholu i doprowadził do zdarzenia drogowego. Kierowany przez niego pojazd zjechał do przydrożnego rowu, następnie dachował. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
◦ 18.10.2020 r. policjanci ruchu drogowego, w Jaworowie Trębkach Starych zatrzymali kierującego mercedesem 42- latka z gminy Zakroczym. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 1,76 promila alkoholu i doprowadził do zdarzenia drogowego, uderzając autem w ogrodzenie posesji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
◦ 17.10.2020 r. nasielski dzielnicowy, na ul. POW w Nasielsku zatrzymał poszukiwanego 44- latka. Mężczyzna trafił do aresztu.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.