Kronika Kryminalna 18-24 marca

Zapraszany do najnowszej Kroniki Kryminalnej za okres od 18 do 24 marca, przygotowanej przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Kilińskiego– kradzież roweru

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 22/23 marca br. z terenu posesji, dokonał/li kradzieży roweru trzykołowego koloru czerwonego. Pojazd był przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 3000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

NASIELSK
ul. Skolnickiego – wypadek drogowy

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które zaistniało 22 marca po 14.00. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Według wstępnych ustaleń policjantów 40-letni kierujący osobowym Subaru, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 27-letniemu motocykliście. W wyniku zdarzenia, kierowca Junaka trafił do szpitala. Obaj byli trzeźwi.

POMIECHÓWEK
Goławice Pierwsze– włamanie do domku letniskowego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 5.11.2018 do 19 marca br., dokonał/li kradzieży z włamaniem do domku letniskowego, skąd zabrał/li m.in. spawarkę, butlę gazową oraz narzędzia ogrodnicze. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 1200 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

„NA DRODZE – PATRZ I SŁUCHAJ”
„Na Drodze – Patrz i Słuchaj” – rusza akcja informacyjno-edukacyjna skierowana do pieszych i kierujących pojazdami.
więcej – http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/171213,Na-Drodze-Patrz-i-Sluchaj.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.