Kronika Kryminalna 29 października – 4 listopada

Przedstawiamy najnowsze wydanie Kroniki Kryminalnej za okres od 29 października do 4 listopada. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

POMIECHÓWEK
Goławice Pierwsze – kradzież z włamaniem do domku letniskowego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 18 do 30 października, dokonał/li kradzieży z włamaniem do domku letniskowego, skąd zabrał/li sprzęt AGD i elektronarzędzia. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 2700 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

NASIELSK
Cieksyn– nietrzeźwy kierujący

30 października przed 15.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 30-letniego motorowerzystę. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Kościuszki– nietrzeźwy kierujący
3 listopada przed 23.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 64-letniego kierowcę Opel Vectra. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał prawa jazdy. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i bez uprawnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Chrcynno– wypadek drogowy
30 października przed 20.00 w Chrcynnie doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letnia kierująca Peugeot 206 po zderzeniu się z dzikiem wjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust. 55-latka trafił do szpitala. Była trzeźwa. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

ZAKROCZYM
ul. Trębki Nowe– nietrzeźwy kierujący

4 listopada przed 23.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 57-letniego kierowcę Fiat Albea. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POSZUKUJEMY ROWERU
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nowodworskiej komendy, prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 30 października br. w okolicy Biblioteki Miejskiej. Wszystkie osoby, które posiadają informacje, gdzie może znajdować się jednoślad lub były świadkami kradzieży, proszone są o kontakt tel.(22) 775-22-01 do 04, (22) 775-33-05 w godz.8.00-16.00, bądź drogą elektroniczną na adres: [email protected].
więcej – https://wirtualnynowydwor.pl/nowy-dwor-maz-zlodziej-ukradl-rower/

„ZNICZ 2018” BEZ WYPADKÓW
W tym roku na nowodworskich drogach było bezpiecznie. W trakcie pięciodniowej akcji „Znicz 2018”policjanci odnotowali 17 niegroźnych kolizji. Nie było żadnego wypadku, a co za tym idzie nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze, podczas kontroli drogowych ujawnili 6 nietrzeźwych kierujących. Był to czas wytężonej pracy mundurowych, który zaowocował bezpieczeństwem na drodze i umożliwił kierującym spokojne dotarcie na groby swoich bliskich.
więcej – https://wirtualnynowydwor.pl/akcja-znicz-2018-bezpieczne-swieta-bez-wypadkow/

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.