Kronika Kryminalna na koniec roku

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną  z końca roku 2017. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Poniatowskiego– kradzież z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 19 do 21 grudnia, dokonał/li kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego skąd zabrali piłę spalinową. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 650 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie.

NASIELSK
ul. Młynarska– nietrzeźwy kierujący
23 grudnia po 13.00 policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli kierującego Daewoo Lanos. Jak się okazało 24-letni mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wągrodno– wypadek drogowy
26 grudnia przed 21.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Według wstępnych ustaleń policjantów 24-letni kierujący Audi potrącił idącego w przeciwnym kierunku 25-letniego pieszego. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy, pieszemu została pobrana krew do badań. Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

CZOSNÓW
ul. Rolnicza– nietrzeźwy kierujący
29 grudnia przed 19.00 policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli kierującą Mazda 323. Jak się okazało 25-letnia kobieta miał bez mała 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

DK7 – wypadek drogowy
22 grudnia przed 18.00 doszło do zdarzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Według wstępnych ustaleń policjantów 34-letnia kierująca VW podczas wykonywania manewru zawracania, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Gdańska 26-letniemu kierowcy Citroena. W wyniku zderzenia kierowcy (trzeźwi) oraz 29-letnia pasażerka VW trafili do szpitala. Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

ZAKROCZYM
DK 7– nietrzeźwy kierujący
20 grudnia po 1.00 policjanci WRD zatrzymali do kontroli kierującego Ford Focus. Jak się okazało 36-letni mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
ul. Modlińska– nietrzeźwy kierujący
24 grudnia po 13.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierującego Mazda 323. Jak się okazało 41-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Modlińska– nietrzeźwy kierujący
26 grudnia przed 19.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierującą Fiat Seicento. Jak się okazało 30-letnia kobieta miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.