Kronika Kryminalna od 1 do 7 stycznia

Publikujemy najnowszą kronikę kryminalną za okres od 11 do 17 grudnia. Materiał przygotowany przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Sikorskiego– kradzież z włamaniem do „wózkowni”

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 23 grudnia do 5 stycznia, dokonał/li kradzieży z włamaniem do „wózkowni” skąd zabrał/li rower typu „damka”. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 500 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

POMIECHÓWEK
Błędowo– kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 29 grudnia do 5 stycznia, dokonał/li kradzieży z włamaniem do nowo wybudowanego budynku mieszkalnego skąd zabrał/li głownie wyposażenie łazienki. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 8000 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

KONTROLE AUTOKARÓW
Do ferii pozostało już kilka dni. Wraz z początkiem zimowej przerwy od szkoły, rozpoczną się wyjazdy dzieci na wypoczynek. Aby mieć pewność, że nasze dziecko pojedzie w trasę sprawnym autokarem i z trzeźwym kierowcą, możemy o pomoc poprosić nowodworskich policjantów. Funkcjonariusze sprawdzą pojazd i kierującego. Co najmniej tydzień przed wyjazdem należy skontaktować się z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego, asp. szt. Sławomirem Sosnowskim, tel. 22 60-44-237, bądź z dyżurnym komendy, tel. 22 775-22-01 do 04.
Więcej- http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/75977,Kontrole-autokarow.html

DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA PIESZYCH
31 mandatów karnych to efekt przeprowadzonych 04 stycznia działań kontrolno – prewencyjnych na rzecz poprawy bezpieczeństwa pieszych. Celem akcji jest wyeliminowanie nieprawidłowych zachowań zarówno pieszych, jak i kierujących oraz wyrobienie w uczestnikach ruchu drogowego przeświadczenia o intensywności ich prowadzenia i nieuchronności odpowiedzialności za działania sprzeczne z prawem.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/76002,Dzialania-na-rzecz-poprawy-bezpieczenstwa-pieszych.html

Podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.