Kronika Kryminalna od 3 do 9 września

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Kryminalną przygotowaną przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim za okres od 3 do 9 września.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Leśna – wypadek drogowy

3 września przed 18.00, na skrzyżowaniu ul. Leśna i Dębowa, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letnia kierująca Suzuki Swift, podczas manewru skrętu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w przeciwnym kierunku 37-letniemu motocykliście. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu i jego 19-letnia pasażerka trafili do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Więcej tutaj

NASIELSK
ul. Warszawska – kradzież z włamaniem do budynku gospodarczego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 8/9 września, dokonał/li kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, skąd zginęły m.in. narzędzia budowlane. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 500 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nasielskim komisariatem.

Mokrzyce Włościańskie – wypadek drogowy
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj (9.09) po 19.00 w Mokrzycach Włościańskich gm. Nasielsk. 19-letni kierujący osobowym audi zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Niestety śmierć na miejscu poniósł 51-letni pasażer samochodu, a 19-latek trafił do szpitala. Więcej https://wirtualnynowydwor.pl/mokrzyce-wloscianskie-pijany-kierowca-przywiozl-smierc/

ZAKROCZYM
droga nr 7– wypadek drogowy

7 września po 12.00, na drodze nr 7, kierunek Gdańsk, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni kierując Alfa Romeo, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył poprzedzającego go samochodu ciężarowego Renault, którym kierował 45-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia 49-latek trafił do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

LEONCIN
ul. Partyzantów – wypadek drogowy

9 września po północy, 30-letnia kierująca VW Passat, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi do przydrożnego rowu. Kobieta trafiła do szpitala. 30-latce została pobrana krew do badań. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

DZIELNICOWI ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE Z PRACOWNIKAMI POMOCY SPOŁECZNEJ
Dzielnicowi z Czosnowa spotkali się z pracownikami pomocy społecznej, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Uczestnicy zostali zapoznani z funkcjonowaniem aplikacji KMZB, „Moja Komenda” oraz założeniami programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Tradycyjnie już policjanci omówili metody oszustwa „ na policjanta” i kradzieże „na administratora”.
więcej – https://wirtualnynowydwor.pl/czosnow-dzielnicowi-rozmawiali-o-bezpieczenstwie/

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” Z DZIELNICOWYMI
Dzielnicowi z czosnowskiego komisariatu odwiedzili uczniów w Cząstkowie Mazowieckim. Asp. Iwona Biernat i mł. asp. Kamil Maciejko opowiadali o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/81254,quotBezpieczna-droga-do-szkolyquot-z-dzielnicowymi.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.