Kronika Kryminalna od 5 do 11 Listopada

Przedstawiamy najnowsze wydanie Kroniki Kryminalnej za okres od 5 do 11 listopada. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NASIELSK
ul. Cisowa – kradzież portfela

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 8 listopada w godzinach popołudniowych dokonał/li kradzieży portfela, w którym znajdowała się gotówka oraz dokumenty, z niezamkniętego samochodu. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nasielskim komisariatem.

ul. Warszawska– nietrzeźwy kierujący
6 listopada po 23.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 44-letniego kierowcę Skoda Felicja. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Błogosławie – nietrzeźwy kierujący

9 listopada po 21.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 34-letniego kierowcę Toyota Corolla. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

DZIELNICOWA Z NASIELSKA NA SPOTKANIU Z „ZERÓWKĄ”
Dzielnicowa z Nasielska odwiedziła dzieci w miejscowej SP nr 2. Asp. Katarzynę Rokicką wspierał asystent ds. prewencji mł. asp. Radosław Wasilewski. Policjanci opowiadali o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/82720,Dzielnicowa-z-Nasielska-na-spotkaniu-z-quotzerowkaquot.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.