Kronika Kryminalna za okres 30 kwietnia – 6 maja

Publikujemy najnowszą Kronikę Kryminalną za okres od 30 kwietnia do 6 maja. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

CZOSNÓW
Truskawka– kradzież trampoliny

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 22 do 30 kwietnia, z terenu zamkniętej działki rekreacyjnej, dokonał/li kradzieży trampoliny. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 800 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

Kazuń Polski – nietrzeźwy kierujący
06 maja przed 13.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 33-letniego motorowerzystę. Mężczyzna po przebadaniu miał bez mała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

LEONCIN
Stare Grochale– kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w godzinach popołudniowych 3 maja, dokonał/li włamania do budynku mieszkalnego skąd zabrał/li sprzęt elektroniczny oraz biżuterię. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 11000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

ZAKROCZYM
Henrysin – nietrzeźwy kierujący

06 maja po 22.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 44-letniego kierowcę Opel Astra. Mężczyzna po przebadaniu miał bez mała promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

WSPÓLNE DZIAŁANIA POLICJI I STRAŻY GRANICZNEJ
Policjanci ruchu drogowego wspierani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej prowadzą dzisiaj badania trzeźwości kierowców na drogach powiatu. Działania odbywają się pod nazwą „Nie prowadzę po alkoholu”. Policjanci przypominają, że przy każdej kontroli drogowej będą badać trzeźwość wszystkich kierujących pojazdami mechanicznymi.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/78696,Wspolne-dzialania-Policji-i-Strazy-Granicznej.html

MAJOWY WEEKEND NA DROGACH POWIATU
Okres majowego wypoczynku już za nami. Był to czas pracowity dla nowodworskich mundurowych. W ciągu 10 dni kilkudziesięciu funkcjonariuszy dbało o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Policjanci drogówki zostali wezwani do 30 zdarzeń drogowych, ujawnili 20 kierowców znajdujących się pod wpływem alkoholu.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/78758,Majowy-weekend-na-drogach-powiatu.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.