Kronika Policyjna 8 -14 maja

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 8 do 14 maja. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI

ul. Sikorskiego – kradzież samochodu

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 8/9 maja z parkingu dokonał/li kradzieży samochodu marki toyota yaris, kol. niebieskiego, rok. prod. 2013. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 37000 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ul. 29-listopada – kradzież z włamaniem do piwnicy

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 26 kwietnia do 11 maja włamał/li się do piwnicy i dokonał/li kradzieży 3 rowerów. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 3000 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ul. Mickiewicza – nietrzeźwy kierujący

08 maja przed godz. 23.00 policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 41-letniego kierowcę fiata doblo. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

CZOSNÓW

Wilków Polski gm. Leoncin – nietrzeźwy kierujący

11 maja po godz. 10.00 policjanci WRD zatrzymali do kontroli 42-letniego kierującego vw vento. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kazuń Bielany – nietrzeźwy kierujący

13 maja po godz. 21.00 policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 29-letniego kierującego fordem mondeo. Mężczyzna po przebadaniu miał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
Cegielnia-Kosewo – kradzież z włamaniem do budynków gospodarczych

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 25 marca do 12 maja włamał/li się do budynku gospodarczego i pomieszczenia piwnicznego i dokonał/li kradzieży m.in. profili aluminiowych oraz przewodu energetycznego. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 8000 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ZAKROCZYM
Gałachy – nietrzeźwy kierujący
09 maja przed godz. 14.00 policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 56-letniego kierowcę fiata. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i bez prawa jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło do 24 kolizji. 

mł. asp. Szymon Koźniewski

Dodaj komentarz