Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali dwie osoby

Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim zastosowała środki zapobiegawcze wobec 34- latka i 21- latki. Policjanci Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli u nich środki odurzające. Podejrzani są również o stosowanie gróźb karalnych oraz uszkodzenie mienia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poprzednim tygodniu kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, zgodnie z posiadanymi informacjami udali się pod jeden z adresów na terenie miasta. Na miejscu, podczas wykonywanych czynności ujawnili narkotyki. Policjanci zabezpieczyli kokainę, mefedron, marihuanę oraz tabletki extasy. W tej sprawie zatrzymali też dwoje mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobietę w wieku 21 lat oraz 34-letniego mężczyznę. Są oni również podejrzani o uszkodzenie mienia stosowanie gróźb karalnych. Trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w nowodworskiej komendzie.

Śledczy zebrali w tej sprawie materiał dowodowy, który pozwolil na przedstawienie podejrzanym zarzutów posiadania srodków odurzających, uszkodzenia mienia oraz gróźby karalne. Decyzja Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze wobec 21- latki i 34- latka zastosowano środki zapobiegawcze w postci policyjnego dozoru, połączonego z zakazem kontaktowania sie z pokrzywdzonymi. Podejrzanym grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.