Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Leoncin: Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

74 krzaki konopi indyjskich odkryli policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy. Krzaki zabezpieczono na działce w gminie Leoncin. Mundurowi zatrzymali również podejrzanego o uprawę narkotyku. 27-letni Mariusz B. usłyszał już zarzut. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Dzięki pracy policjantów na rynek nie trafi marihuana, która miała powstać z rosnących tam roślin.

Policjanci codziennie walczą z przestępczością narkotykową i wszelkimi jej przejawami. Poza zatrzymywaniem osób mających związek ze środkami odurzającymi równie ważnym ogniwem pracy policjantów jest ujawnianie i eliminowanie samych upraw narkotyków. Każda zabezpieczona ilość srodków odurzających nigdy więcej nie trafi już na rynek.
Działania nowodworskich kryminalnych pozwoliły ujawnić i zlikwidować plantację konopi indyjskich. Tym razem zlokalizowana przez nich uprawa miała powierzchnię kilku metrów kwadratowych. Rosły na niej 74 rośliny, które nadawały się do zbioru. Działka, na której rosły, jest położona w zaciszu wiejskiej zieleni, na terenie gminy Leoncin.

Dzięki pracy policjantów na rynek nie trafi marihuana, która miała powstać z rosnących tam roślin. Rośliny zostaną poddane ekspertyzie, a następnie zniszczone. Policjanci postawili również zarzut 27-latkowi, który podejrzany jest o uprawę narkotyku. Mężczyzna po złożeniu wyjaśnień poddał się dobrowolnie karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.