Łomianki: 22-latek ukradł artykuły spożywcze. Odpowie przed sądem

Dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam policjanci zastali pracownika ochrony wraz z ujętym na kradzieży mężczyzną. Jak ustalili funkcjonariusze, 22-latek chciał wyjść ze sklepu z artykułami spożywczymi, za które nie zapłacił. Wartość towaru oszacowana została na kwotę ponad 600 zł. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła 22.00, gdy dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał wezwanie na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. W jednej z placówek handlowych na terenie gminy został ujęty mężczyzna, który chciał ukraść towar o łącznej wartości ponad 600 zł. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili policjanci, pracownicy ochrony ujęli 22-latka, gdy ten ominął linię kas, nie uiszczając opłaty za towar, jaki zabrał ze sklepowych półek.

Dzięki tej interwencji towar z powrotem trafił na sklepowe półki. Nieuczciwy klient został zatrzymany przez policjantów. Mieszkaniec stolicy usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.