Łomianki: Do sklepu wszedł przez szybę

Policjanci z komisariatu w Łomiankach zatrzymali Łukasza M. Mężczyzna odpowie za włamanie do jednej z placówek handlowych i usiłowanie kradzieży pieniędzy, papierosów oraz alkoholu. Aby dostać się do środka, 30-latek wybił szybę w drzwiach. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła 4:00 nad ranem, gdy dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o włamaniu, do którego miało dojść w jednej z placówek handlowych na terenie gminy. Na miejsce skierował policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam funkcjonariusze zastali pracowników ochrony oraz mężczyznę, który miał dokonać tego przestępstwa. Jak ustalili mundurowi, 30-latek wybił szybę w drzwiach wejściowych. Następnie wszedł do środka, po czym skradł znajdujące się tam pieniądze, alkohol i papierosy.

Policjanci zatrzymali Łukasza M. i osadzili go w policyjnej celi. Skradziony i nienaruszony towar trafił ponownie na sklepowe półki. Natomiast 30-latek usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.