Łomianki: Śmigłowiec LPR do pomocy przy zatrzymaniu krążenia

W poniedziałek (20.05)  po godzinie 13 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o zagrożeniu życia u jednego z mieszkańców Łomianek. Na miejsce udały się służby ratunkowe. Ze wsparciem przyleciała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy. Niestety nie udało się uratować 35-latka.

Otrzymaliśmy informację o nagłym zatrzymaniu krążenia u 35-latka. Na miejscu interweniowała kartka ratownictwa medycznego, która prowadziła czynności reanimacyjne. Po przylocie śmigłowca LPR, załoga przyłączyła się do walki o życie mężczyzny. Niestety mimo wysiłku medyków, nie udało się przywrócić funkcji życiowych u pacjenta – mówi naszej redakcji Kinga Czerwińska z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W pomoc dla zespołów medycznych włączyli się również strażacy z OSP Łomianki i OSP Dziekanów Polski oraz JRG 11 Warszawa. Strażacy przygotowali również lądowisko i przyjęli bezpiecznie podniebną karetkę.

Foto: OSP Łomianki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.