Łomna Las: 16-latek spowodował wypadek i chciał się oddalić

W piątek (24.09) chwilę po godzinie 16:30 na DK7 w miejscowości Łomna Las na pasie w kierunku Gdańska, doszło do wypadku drogowego, którego sprawcą był 16-latek. Po zderzeniu z Mercedesem, nieletni próbował oddalić się z miejsca wypadku ale udaremnili mu to świadkowie zdarzenia.

Kierujący Oplem Corsą 16-letni mieszkaniec gminy Łomianki doprowadził do zderzenia z 56-letnim mieszkańcem powiatu nowodworskiego, który podróżował Mercedesem. Po zderzeniu, kierujący Oplem próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, min. przejeżdżając po stopach poszkodowanego. Ucieczkę udaremnili inni świadkowie zdarzenia.

Po przybyciu na miejsce policjanci zastali 16-letniego kierującego Oplem, który został ujęty przez świadków zdarzenia. Pojazdem podróżowały również dwie inne osoby. Policjanci kierującego po negatywnym badaniu na zawartość alkoholu, przekazali rodzinie. Kierujący zaś Mercedesem, zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala na warszawskich Bielanach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.